O nás

Na počátku bylo jablko …. I Eva v ráji, která se dozvěděla od hada o účincích jablka, riskla, a i přes zákaz  od Boha, jablko utrhla, a dala ho Adamovi s vědomím, že mu dává to nejlepší, co v ráji je.

Věřila, že jablko je prospěšné pro jeho zdraví, díky obsahu cenných vitamínů, minerálů i vlákniny.

Jedno jablko denně - půl zdraví, řekla si.

Jablko je tady s námi od začátku stvoření světa. Lidé jej jedli, dělali z něj mošt a pak když jim náhodou zkvasil, zjistili, že vznikne zázračný elixír, který si dokáže zachovat všechny enzymy, vitamíny, minerály. Tento elixír nazvali jablečný ocet.

Jablečný ocet byl zaznamenám u starých Egypťanů, Babyloňanů, Řeků a Římanů, jsou o něm zmínky v Bibli a byl používán i ve středověku. Jeho zázračné vlastnosti objevil i Hippokrates, který s ním léčil své pacienty, již v 4. století před naším letopočtem. Zjistil, že přírodní nedestilovaný jablečný ocet je úžasně léčivý a čistící elixír, který ničí zárodky a bakterie a napomáhá tak k dosažení optimálního zdraví a dlouhověkosti.

Jablečný ocet byl po tisíciletí užíván nejen jako léčivý elixír, ale i jako čistící a detoxikační prostředek k odstranění zárodků, bakterií, zápachů a dokonce i skvrn.

Pro své antimykotické, antibakteriální a čistící vlastnosti se začal používat i v kosmetických přípravcích. Jablečný ocet napomáhá udržovat přirozeně mírně kyselé pH pokožky, čímž podporuje její přirozenou obranyschopnost vůči vnějším vlivům.

Proto Vám s radostí představujeme novou přírodní kosmetiku Acetum Cosmetics, která tento zázračný elixír jablečný ocet v BIO kvalitě obsahuje.

Vybrané výrobky také obsahují unikátní přísadu jablečné kmenové buňky, které posilují ochrannou bariéru vlasové pokožky, jejíž správná funkce má výrazný vliv na celkové zdraví vlasů. Kmenové buňky pozitivně ovlivňují tvorbu kolagenu, regulují tvorbu mazu, čímž udržují vlasovou pokožku v rovnováze a předchází jejímu podráždění či šupinatění.

V naší kosmetice také používáme pečené jablko bohaté na vitamíny C, B2 a měď, které přispívají ke zdravé a silné pokožce.

 

 

 

Zpět do obchodu
Hodnocení obchodu na Zboží.cz